!!!!REKLAMY!!!!

!!!!!BLOG POZASTAVEN!!!!!
Červenec 2009

Taylor Lautner → Taylor Swift

31. července 2009 v 20:29 | NikkiR

V 17-rok-starý herec byl vidět naparování se jeho dovednosti na obrazovce on-přítelkyně Taylor Swift na fotbalové hřiště set svých připravovaných filmů, Valentýna.

Nikki Reed překvapení Kristen Stewart

31. července 2009 v 19:18 | NikkiR |  →Akce herců←
Kristen Stewart vypadá skutečně překvapená, jak BFF costar Nikki Reed plíží se k ní zezadu na San Diego Comic Con ve čtvrtek odpoledne (23. července).

Tato dvojice se připojilo cast Mates Taylor Lautner, Robert Pattinson, křesťanské Serratos, Kellan Lutz, Ashley Greene a Rachelle Lefevre na události.

Celé obsazení překvapilo mnoho svých fanoušků, které vykrvovacího(takhle mi to přeložil google) zhruba za "soumrak zkušenosti," a jeden-noční-pouze speciální divadelní re-vydání filmu s úvodem a Q & A sezení s hvězdami, ve čtvrtek večer na Gaslamp Pacifc divadel.

Jackson+Ashley

31. července 2009 v 14:36 | NikkiR |  →Jackson Rathbone←
A to dole je myslím Kellan ☻

Ashley o líbání s Kellanem!

31. července 2009 v 13:49 | NikkiR |  →Ashley Green←
Celebuzz si na Comic-Conu odchytil Ashley Greene a ptali se jí, jaké to bylo, líbat se s Kellanem.Sourozenci z Twilight ságy se museli líbat ve filmu Warrior. Jaké to pro ně bylo? O tom povyprávěla Ashley.

,,Nebylo to hrozné, protože se s Kellanem znám už dlouho. A s tou chemií, která je mezi námi, to nebylo těžké." prozradila Ashley. ,,Zajímala jsem se o to, protože s Kellanem jsme dobří známí. Máme platonický vztah, což když hrajeme je romantické. Byla jsem zvědavá, jestli to bude těžké nebo lehké, ale protože jsme byly v pohodě, bylo to snadné..."

Ashley Greene-staré fotky

30. července 2009 v 22:41 | NikkiR |  →Ashley Green←
Tady máte pár starých fotek Ashley ale stejně jsou nádherné.

Kellan→Nikki→Rachel

30. července 2009 v 19:05 | NikkiR |  →Kellan Lutz←

Ashley Greene-fotky

30. července 2009 v 19:03 | NikkiR |  →Ashley Green←

Rachel končí!!

30. července 2009 v 18:38 | NikkiR |  ♥Zatmění♥
Rachell nebude pokračovat v natáčení Eclipse kvůli jiným plánovaným pracovním závazkům.


Tady je naše nová Victoria - Bryce Dallas Howard↓

New moon-pár fotek

30. července 2009 v 18:22 | NikkiR |  ♥New Moon♥

Kellan Lutz-fotky

30. července 2009 v 16:28 | NikkiR |  →Kellan Lutz←
Opravdu mu to moc sluší...

Peter Facinelli-Biografie

14. července 2009 v 19:42 | NikkiR |  →Peter Facinelli←
Peter Facinelli se narodil 26.listopadu 1973 v Ozone Park v Queensu v New Yorku jako syn Bruny, ženy v domácnosti a číšníka Petera. Vystudoval herectví na newyorské Atlantic Theater Company Acting School, jeho učiteli byli například Felicity Huffman, William H.Macy, Camryn Manheim nebo Giancarlo Esposito.

Jeho filmovým debutem byla role ďábla ve flmu Rebeccy Miller ANGELA z roku 1995. Poté se objevil v TV filmu studia Fox THE PRICE OF LOVE a AN UNFINISHED AFFAIR. Následovaly role ve filmech AFTER JIMMY, CALM AT SUNSET, TOUCH ME, zaměřeném na AIDS nebo FOXFIRE, kde se objevil po boku Angeliny Jolie. V roce 1998 si spolu s Jennifer Love Hewitt zahrál v komediích CANˇT HARDLY WAIT a TELLING YOU, dále byl obsazen do filmu DANCER, TEXAS POP. 81. V roce 2000 se objevil ve sci-fi filmu SUPERNOVA, v roce 2001 v komedii RIDING IN CARS WITH BOYS po boku Drew Barrymore a v roce 2002 v SCORPION KING a získal také hlavní roli v seriálu studia Fox FASTLANE.

Opakovaně se objevoval v kritiky oceňovaném seriálu SIX FEET UNDER a zazářil v TV filmu TOUCH THE TOP OF THE WORLD v roli prvního slepého muže, jež dosáhl vrcholu Mount Everestu. Dále hrál například v komedii z roku 2007 FINDING AMANDA spolu s Matthewem Broderickem a v roce 2008 si zahrál Carlislea Cullena, hlavu upíří rodiny, ve filmu STMÍVÁNÍ natočeném podle knihy Stephenie Meyer. Momentálně točí druhý díl NEW MOON, který by do kin měl přijít v listopadu 2009.

S manželkou Jennie Garth, se kterou se seznámil při natáčení filmu AN UNFINISHED AFFAIR a která se proslavila především rolí Kelly v seriálu BEVERLY HILLS 90210 mají tři dcery - Luca Bella se narodila v roce 1997, Lola Ray v roce 2002 a Fiona Eve v roce 2006. Peter je vegetarián.

Jackson Rathbone-Biografie

14. července 2009 v 11:31 | NikkiR
Jackson Rathbone se narodil 21. prosince 1984 v Singapuru. Jako dítě se kvůli práci svého otce často stěhoval a měl to štěstí poznat a žít na spoustě míst po celém světě, od Jakarty, přes Anglii, Kalifornii, Norsko až po Indonézii.

Nakonec se usadil ve městě Midland v Texasu, kde začal se svou hereckou kariérou. Začínal v malém místním divadelním programu pro mladé, "The Pickwick Players". Kromě hraní se také hodně věnoval sportům, hlavně basketbalu, basebalu, běhu a fotbalu, a kromě toho si založil svou kapelu. Při tolika zájmech a aktivitách se Jackson nemohl žádné věnovat naplno a tak se rozhodl, že zůstane jen u těch, které ho dělají nejšťastnějším, a to u hudby a hraní.

Na střední škole se přestěhovat do Michiganu, aby mohl navstěvovat prestižní uměleckou školu "Interlochen Arts Academy", kde zazářil v Shakespearových hrách. Po maturitě na Interlochen Arts Academy plánoval po prázdninách nastoupit na Royal Scottish Academy. O letních prázninách jel do Los Angeles vyzkoušet se uchytit u filmu. Jeho nejlepší kamarád Alex Boyd z Interlochenu už v LA žil a představil Jacksona své manažerce, Pat Cutlerové, díky které Jackson dostal první roli v DISNEY 411, kde dělal rozhovory s hvězdami Disney Channel, jako byly Hillary Duff a Raven. Brzy potom se poznal s Andrewem Ruffem, filmovým agentem. Když přišel podzim a čas nástupu na Royal Scottish Academy, Pat a Andrew si uvědomili, že pro Jacksona by bylo nejlepší zůstat v LA a pokusit se rozjet jeho slibnou filmovou kariéru.

Začal se objevovat v komerčních reklamách a v menších rolích například v seriálech O.C. nebo RODINNÁ VÁLKA. S Alexem psali hudbu a hráli v menších klubech, časem si u sebe doma zařídili vlastní profesionální studio. Jeho další role byla hlavní role ve nezávislém thrilleru MODLI SE ZA RÁNO, a hned po té dostal nabídku na roli v seriálu BÁJEČNÍ LIDÉ.
Po několika dalších filmech dostal nabídku na roli upíra Jaspera Cullena v romantickém fantasy thrilleru STMÍVÁNÍ. Film měl obrovský úspěch a Jackson momentálně dostává jednu nabídku za druhou. Kromě pokračování Stmívání, které má název NOVÝ MĚSÍC, se objeví například ve filmech HURT a S.DARKO.

Ačkoliv nemá mnoho volného času, na jeho oblíbené studium hudby a filmu si najde chvíli vždycky. Mezi jeho nejoblíbenější filmy patří Sedm samurajů a Mrtvý muž, co se hudby týče, jeho oblíbenými kapelami jsou Sigur Rós a Mogwai. Jeho hereckým vzorem je Johnny Depp, který ho inspiruje k pokračování v plnění svých snů.

Ashley Greene-Biografie

14. července 2009 v 11:27 | NikkiR
Ashley Michele Greene se narodila 21.února 1987 v Jacksonville na Floridě. Vyrůstala v harmonické rodině spolu s bratrem Joem a rodiči Joem a Michele. V sedmnácti maturovala na Wolfson High School a poté se přestěhovala do Los Angeles, aby si snáze mohla splnit sen stát se herečkou. Také studovala na Lee Strasberg Institute. Do Hollywoodu prorazila rolemi v show Ashtona Kutchera Punk´d nebo v show MADtv. Ashley je také modelka. S modelingem začala předváděním pro kamarádčin butik Sutra v rodném Jacksonville. Když dostala místo v agentuře Vision NYC v Los Angeles, začala předvádět pro firmy jako Feng Junk nebo Stop staring!

Ale mezitím stále soustředila svou pozornost na to stát se herečkou a její sen se splnil v roce 2006. Nejdříve hostovala v seriálech CROSSING JORDAN a SHARK, kde ale byla vidět jen v krátkých záběrech v pozadí. Hned nato dostala roli v soap opeře DESIRE, která ale byla zrušena již po první sezóně. Poté ale Ashley získala svou první filmovou roli, když byla obsazena do HOME OF THE BRAVE spolu s Jessicou Biel a Christinou Ricci. Další film KING OF CALIFORNIA následoval brzy potom, v roce 2007. Následovaly role v thrilleru OTIS, sci-fi dramatu RADIO FREE ALBEMUTH a TWILIGHT, fantasy romanci, kde si zahrála sestru hlavního hrdiny Edwarda (Rob Pattinson) a kamarádku hlavní hrdinky Belly (Kristen Stewart), krásnou upírku Alici, která vidí do budoucnosti. Momentálně točí pokračování New Moon, které by do kin mělo přijít na konci roku 2009.

Alice měří 165 cm. Ráda čte, surfuje, nakupuje, potápí se a pěstuje pěší turistiku. Velmi obdivuje Audrey Hepburn a jejím nejoblíbenějším filmem je Breakfast At Tiffany´s. Jejím blízkým kamarádem je Jackson Rathbone, který hrál v Twilight jejího partnera, upíra Jaspera.

Robert Pattinson-Biografie

14. července 2009 v 11:25 | NikkiR
Rodným jménem Robert Thomas-Pattinson se narodil 13. května 1986 v Londýně. V dospívání se projevil jako talentovaný sportovec, rovněž ho ale přitahovala hudba - jmenovitě hra na kytaru a klávesy. Určitou dobu také dělal modeling. Poprvé se k hraní dostal kolem patnácti let, kdy hrál v amatérských divadelních hrách společnosti Barnes Theatre Club, kde hrál například v Mackbethovi.

Jeho první filmovou příležitostí byl koprodukční film KRÁLOVSTVÍ PRSTENU, který volně zpracovává severskou legendu Edda. Robert ztvárnil roli burgundského prince Giselhera. Dále byl ke spatření ve filmu JARMARK MARNOSTI s Reese Witherspoon. Poté následoval komerční trhák HARRY POTTER A OHNIVÝ POHÁR, který ho rolí Cedrica Diggoryho vystartoval k další kariéře a také mu "poskytl" velmi širokou fanynkovskou základnu převážně kvůli jeho atraktivnímu vzhledu. Snad právě proto, aby unikl škatulce "hezké tvářičky", Robert se svými dalšími rolemi snaží ukázat i své herecké schopnosti.

V adaptaci stejnojmenné knihy THE BAD MOTHER'S DIARY si zahrál nesmělého outsidera a ve filmu HOW TO BE se převtělil do umělecky cítícího mladíka, který si ale neví rady se svým životem. V připravovaném filmu TWILIGHT podle knihy autorky Stephenie Meyer, jež má v zahraničí velké množství dychtivých fanoušků, vdechne život upírovi Edwardu Cullanovi, který nachází v dívce Belle spřízněnou duši, na niž čekal mnoho staletí. Doufejme, že Robertovi nezabere tolik času proměnit svou slibnou budoucnost v opravdovou kariéru

Kristen Stewart-Biografie

14. července 2009 v 11:23 | NikkiR
Kristen Jaymes Stewart se narodila 9.4.1990 ve městě Los Angeles v Kalifornii. Poté nějakou dobu žila se svými rodiči ve státě Colorado, aby se zhruba po roce přestěhovala zpět do svého rodného města. Díky svému otci Johnu Stewartovi, který je televizní producent si poprvé zahrála v několika reklamách. Ve filmu debutovala v roce 2001 a to v dramatu ŽIVOTNÍ JISTOTY.

Velká příležitost přišla hned o rok později, když Kristen nabídli záskok za Hayden Panettiere do filmu Davida Finchera ÚKRYT. Zahrála si zde dceru Jodie Foster, která se spolu se svou matkou schová před zloději v nejmodernějším úkrytu. Touto rolí na sebe výrazně upozornila. Následně si zahrála v thrilleru COLD CREEK MANOR, kde ztvárnila dceru Sharon Stone a Dennise Quaida, se kterým slaví narozeniny ve stejný den. Další výrazné role ztvárnila v dětských filmech CHYŤTE TU HOLKU a ZATHURA: VESMÍRNÉ DOBRODRUŽSTVÍ.

Letos na sebe upozornila hororem PROKLETÍ DOMU SLUNEČNIC bratrů Pangových. V nejbližší době ji uvidíme v komedii IN THE LAND OF WOMEN nebo v dramatu CAKE EATERS. Kris, jak jí doma přezdívají, stále žije v Los Angeles. Má staršího bratra Camerona. Jejím největším koníčkem je surfování.

Elizabeth Reaser-Biografie

14. července 2009 v 11:21 | NikkiR |  →Elizabeth Reaser←
Elizabeth Ann Reaser se narodila 15.června 1975 ve státě Michigan a už odmala chtěla být herečkou. Je prostřední ze tří sester a během jejího dětství se jejich rodiče rozvedli. Chodila na střední školu Avondale. Poté chodila na univerzitu Oakland v Michiganu, ale po roce to vzdala a s požehnáním rodičů šla na hereckou školu. V roce 1999 získala bakalářský titul.

Slavná je hlavně díky rolím ve filmech HRANICE ŽIVOTA a ZÁKLAD RODINY, kde hrála v roce 2005. V roce 2006 jsme ji mohli vidět v televizním seriálu SAVED a objevila se i v seriálu CHIRURGOVÉ. Hlavní roli hrála v seriálu THE EX LIST v roce 2008. A také si zahrála členku upíří rodiny, Esme Cullenovou, ve filmu STMÍVÁNÍ.

Elizabeth je vegetariánka a na kontě má i několik nominací na různé ceny. Například byla nominována na cenu Emmy za herecký výkon právě v seriálu CHIRURGOVÉ.

Kristen Stewart-hraje+ke stáhnutí

14. července 2009 v 10:40 | NikkiR
Kristen Stewart si zahrála ve filmech:
Runaways, The
Adventureland
Twilight Saga: New Moon, The
Welcome to the Rileys
Jumper
Stmívání
What Just Happened?
Yellow Handkerchief, The
Cake Eaters, The
Cutlass
Na území žen
Prokletí domu slunečnic
Útěk do divočiny
Nelítostná rasa
Zathura: Vesmírné dobrodružství
Chyťte tu holku
Mluv
Undertow
Cold Creek Manor
Úkryt
Životní jistoty

Zde ke stáhnutí:
Kdyby jste chtěly titulky k Mluv napište x)

Ashley Greene-hraje+ke stáhnutí

14. července 2009 v 10:39 | NikkiR
Ashley natočila pár filmů ale ty nejlepší kromě stmívání nejspíš nebudou u nás v kinech...
Hraje tady:
Radio Free Albemuth
Skateland
Summer
Twilight Saga: New Moon, The
Warrior
Otis (video film)
Stmívání
Král Kalifornie
Ve filmu král kalifornie je aspon minutu a vybírá si jídlo, ale je to dobrý film kde hraje Evan Rachel Wood která hrála ve filmu s Nikki Reed.
A ve filmu Otis jsem ani nepostřehla že tam byla xD

Zde ke stáhnutí:
Stmívání jsme viděly všichni asi xD

Nikki Reed-Hraje+ke stáhnutí

14. července 2009 v 10:33 | NikkiR |  →Nikki Reed←
Nikki Reed si zahrála v těchto filmech:
Chain Letter
Last Day of Summer
Twilight Saga: New Moon, The
Familiar Strangers
Stmívání
Cherry Crush
Úkladná vražda
American Gun
Legendy z Dogtownu
Man of God
Třináctka

Zde ke stáhnutí:

Zdá se to jenom mě nebo opravdu v kraždém filmu hraje mrchu? xD

Kellan Lutz-hraje+ke stáhnutí

14. července 2009 v 10:26 | NikkiR
Kellan Lutz má natočených pár svých filmu a nebo bude ještě točit:
A Nightmare on Elm Street
The Twilight Saga: New Moon
Warrior
Ztracený ostrov (video film)
Deep Winter
Maturitní ples
Stmívání
Ghosts of Goldfield (video film)
Bezva vejška
Rebelka

Filmy tady ke stáhnutí: